(Zdroj: Herminapress.cz/archiv Markéta Muzikářová ) 18x FOTO

Vymodlená dcerka Markéty Muzikářové se má čile k světu! Houslistka však bojuje s poporodními komplikacemi

Svojí čerstvě narozenou dcerkou je nadšená houslistka Markéta Muzikářová. Druhorozený potomek je výsledkem dlouhodobého snažení a vymodlená holčička Victorie Sofie přišla na svět 27. března 2017 s váhou 3,11kg a mírou 50 centimetrů.

„No je maličká, ale snad brzo přibere. Mám teď problémy s kojením, protože jsem dostala zánět prsu. Přidaly se horečky a bojím se, že přijdu o mléko. Navíc mám nějaké poporodní problémy,“ řekla nešťastně Markéta Muzikářová, která by opravdu nerada, stejně jako po minulém porodu, skončila opět v nemocnici.

Druhý porod nebyl pro houslistku žádná procházka růžovým sadem a hodně si prožila.

„Rodila jsem v Podolí, chci moc poděkovat primáři Feyereislovi za péči a také porodní asistentce Janě Pekárikové, která mě skvěle provedla celým porodem. Ke konci jsem byla už spíš mimo sebe a bez  ní bych tu bolest asi nezvládla,“ přiznala Markéta. Hodně jí při porodu pomohl také manžel, a i když už je to velký mužský, z holčičky byl hodně naměkko. Na rozdíl od manželky ale nevěděl, jaké dát dcerce jméno.

„Ohledně jména jsme se s manželem nemohli shodnout. Doktoři mi totiž nedávali moc naději na další těhotenství, a když se to povedlo, vybrala jsem jméno Victorie, jako vítězství. Manžel s výběrem jména stále otálel a ještě po porodu neměl žádný návrh. Nakonec jsme pak ještě dodatečně dali do rodného listu Victorie Sofie. A to už byl manžel spokojený a spokojený je i čtyřletý bráška Nicolas. Ten sice chtěl bratříčka, ale holka do party je také dobrá,“ smála se Markéta.

Malé Victorce jsou starosti rodičů úplně ukradené. Je hodná, pěkně jí, skoro nepláče a Markéta má v plánu plně kojit, co nejdéle to půjde. Přesto energická šéfka elektrického smyčcového tria Inflagranti už myslí na práci. 

„Šestinedělí úplně držet nebudu, protože už za tři týdny mám naplánovaný první koncert s mým triem Inflagranti, s kapelou a s naším stálým hostem Pepou Vojtkem,“ natěšeně oznámila Markéta Muzikářová, která proto zapojí do péče o malou i své skvělé hlídací babičky.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 4. 2017 10:59 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.