Dominika Gottová se vrátila zpět do Čech. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Vyprsená Dominika Gottová: Mrkejte na fotky do galerie!

Dominika Gottová (41) je tři měsíce v Česku a ve své rodné zemi se pomalu zabydluje. Finsko, kde žila čtrnáct let, definitivně opustila, když už nedokázala dále zvládat partnerovu maniodepresivní psychózu.

Se svým slavným tátou Karlem Gottem (75) se zúčastnila charitativní akce nadace Slunce pro všechny. Na slavnostní večer si oblékla šaty, v nichž byla zcela k nepřehlédnutí, zejména její plný dekolt.

Odpoledne absolvovala i kurz pro vizážisty pod taktovkou špičky v oboru Giovanniho Fasiella, neboť sama se chce věnovat práci kosmetičky a vizážistky.

"Líčení a make-up mě bavily vždycky. Když jsem chodila do školy, musela jsem se jednou před zraky spolužáků odličovat. Bylo zakázané líčit se do školy. Ale nemyslím si, že bych se v té době líčila dobře," přiznává se smíchem Dominika.

Tatínek je rád, že našla obor, který ji baví. "Vím to už dávno, že v tom chce pracovat. Budu spokojený, když bude dobrá a šťastná. Lepší, než kdyby dělala práci, která ji nebaví, kam chodí nerada," míní Karel Gott.

Gottová se v Čechách cítí skvěle. "Určitě je mi tady lépe, jsem blíž rodině. Prožila ve Finsku krásná léta, neříkám, že ne. Lidi jsou tam zdvořilí a věci tam fungují precizně," vysvětluje Dominika. "Je tam ale zima, tma a sedm měsíců v roce chodíte v péřovce," neopomíjí ani negativa.

"Po mém návratu do Čech táta říkal, že už bylo na čase a že bych tady měla zakořenit. Říkal, že se vracím do historického města, kde mám tisíce možností, kam chodit po večerech," svěřila se Dominika Gottová, která si tu nového partnera zatím nenašla, což se může brzy změnit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.