Miluška Bittnerová, Michal Necpál (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Vysílená Miluška Bittnerová se cpala brambůrkami. StarDance ji dává zabrat

Svoji účast v dalším pokračování taneční StarDance bere herečka a moderátorka Miluška Bittnerová velice vážně. Nic s partnerem Michalem Necpálem nechce ponechat náhodě a i když do startu soutěže chybí ještě řada týdnů, ona už nějakou dobu maká.

„Začali jsme trénovat 17. července a pojedeme, snad s výjimkou víkendů, až do prvního přenosu StarDance. Sebekriticky přiznávám, že jsem na tanec tak trochu dřevo, ale mám skvělého partnera Michala, který se se mnou rozhodně nepárá, dokonce dokáže i pořádně zvýšit hlas a umravnit mě, a makáme, co to dá,“ uvedla Miluška, kterou jsme i s jejím tanečním partnerem zastihli na drinku a ochutnávce nových nesolených chipsů ve Žlutých lázních. A jakmile je herečka zahlédla, neodolala a okamžitě začala s testováním.

„Víte, jdeme z tréninku, takže sotva pletu nohama a musím doplnit to, co jsem pohybem ztratila. Takže brambůrky vítám a s chutí doplním kalorie,“ dodala Bittnerová. Po zdolání pytlíku s pochutinou předvedla s Michalem pár kreací, které už společně nacvičili.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

29. 7. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.