Michaela Ochotská se do práce nechystá. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Vysmátá Míša Ochotská: Už nikdy nebudu pracovat!

Bývalá moderátorka zcela propadla mateřství. Malý André se Michaele Ochotské (30) narodil v lednu, ale tatínek Lukáš Rosol (29) už plánuje další potomky. Tenista si k tomu nepřeje, aby matka jeho syna chodila do práce.

"Zrovna jsem o tom s Lukášem diskutovala a řekl mi, že práce je v mém případě zamítnutá. Když prý budu mít roupy a chtěla bych začít pracovat, v tom momentě si pořídíme další miminko. A po něm ještě další," přiznala Míša v rozhovoru pro TV Blesk s tím, že si ona i její snoubenec přejí velkou rodinu.

I přesto může Michaela do rodinného rozpočtu nějakou korunou přispět. "Dlouho jsem pracovala v hlavním zpravodajství TV Nova, předtím jsem tři roky točila seriál Pojišťovna štěstí, takže jsem si do prasátka něco našetřila," svěřila se Ochotská na slavnostním otevření nového obchodu s luxusní kosmetikou.

"Šminky jsem sice odložila na vedlejší kolej, ale trendy pořád sleduju," prozradila Míša a zároveň využila možnosti nalíčení. „Tuhle značku používám celé roky a jsem moc ráda, že se neustále vyvíjí a přichází s novými věcmi. Miluju ty nové dlouhotrvající rtěnky a taky výživné krémy, uzavřela sexy maminka.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.                 

24. 6. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.