(Zdroj: Archiv Smokie ) 6x FOTO

Vytáhněme vinylové desky, oprašme texty hitů skupiny Smokie! Na trénování máte čas do prosince 2018

Hudebních skupin, které hrají a koncertují 50 let je opravdu málo a těch, které mají tolik hitů, že je nelze spočítat ještě méně. Tady lze uvést opravdu asi jen Beatles, AC/DC, Queen, Rolling Stones, Abbu a právě SMOKIE.

Living Next Door To Alice, Needles And Pins, Oh Carol, I'll Meet You At Midnight, If You Know How To Love Me, Don't Play Your Rock'n'Roll To Me, Lay Back In The Arms Of Someone, Something's Been Making Me Blue, Wild Wild Angels, Mexican Girl, For A Few Dollars More, Take Good Care Of My Babe - to je 12 hitů, které si na koncertech v Čechách a Moravě v prosinci 2018 určitě užijete. A bude jich ještě mnohem více. Mnoha skladbám z repertoáru Smokie se v Česku dostalo té cti, že s českými texty u nás doslova zdomácněly. Určitě Vám ještě dnes znějí v uších tyto písně Mýdlový princ (Václav Neckář), Alenka v říši divů (Karel Zich), Oh, Harold (Helena Vondráčková) nebo Zpíval jen rokenrol, nic víc (Radek Tomášek).

Smokie do Česka poprvé přiváží produkční společnost FP PRO, která už pro své diváky připravila turné skupiny Gregorian 2017 či aktuální a vyprodaný, symfonický galakoncert Royal Christmas Gala se Sarah Brightman, Gregorian a jejich úžasnými hosty. „Smokie miluji celý život, jejich hudba mi dává radost i dobrou náladu a texty znám opravdu nazpaměť. Chci udělat radost sobě i všem lidem, kteří mají SMOKIE rádi stejně jako já. Připravili jsme se SMOKIE sérii výjimečných koncertů v symfonickém provedení s podporou skvělé maďarské filharmonie DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA a speciálního českého hosta skupiny MAYBE, kterou si SMOKIE sami vybrali z nabídky mnoha domácích interpretů. Maybe také zahraje své úžasné skladby Heaven, Odpověď, Magnetické pole, Koloseum nebo Ameriku v symfonické provedení“, říká promóter Miroslav Bučko. 

Koncerty se uskuteční v prosinci 2018 v Brně, Zlíně, Ostravě, Plzni, Pardubicích a Praze. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 12. 2017 16:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.