(Zdroj: Instagram ) 5x FOTO

Výzva Leoše Mareše má první komplikace! Trabošek mu chcípne na každé křižovatce

Už od prvního dubna brázdí Leoš Mareš pražské ulice ve starém Trabantu. V Ranní show Evropy 2 se totiž vsadil, že ve voze, který byl populární v socialistickém Československu vydrží jezdit celý měsíc a tomu, kdo ho uvidí v jiném dopravním prostředku, věnuje své luxusní Ferrari. "Nesmím jet taxíkem ani žádným jiným autem a to ani jako spolujezdec. Mám povolený autobus, tramvaj, vlak, záchranku, policejní auto a odtahovku až ten Tráboš někde klekne, abych nemusel jít z toho lesa pěšky," smál se ještě tehdy Mareš. Smích ho však přešel hned po prvním dni jízdy, kdy nastaly komplikace.

"Jsem z toho úplně nešťastnej. Myslel jsem si, že po Praze to bude jednodušší, jenže každý stání na červený to chcípne, protože to neumí stát na neutrál. Mám z toho docela nervy," svěřil se po první jízdě do práce.

Tentokrát však do svého cíle se svým Trábošem nedojel a musel poprosit o pomoc v dopravní špičce. "Chtěl bych poděkovat za pomoc třem pánům na magistrále. Chcíplo mi to přímo v zácpě. Dotlačil jsem Trabanta s vyplazeným jazykem k nim. Oni na to koukají a jeden z nich říká “To je nějaká recese nebo vážně potřebujete roztlačit," popsal moderátor svou story na Instagramu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 4. 2018 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.