You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkněte se na oficiální trailer. (Zdroj: YouTube/produkce ) VIDEO

Wilsonov: Agent Food zasahuje!

„Na životě je nejsmutnější, že poslední slovo v něm maj vždycky idioti!“ tvrdí inspektor Food.

Nová česká filmová komedie Wilsonov představuje tento týden divákům trailer. Film s Jiřím Macháčkem, Vojtěchem Dykem a Táňou Pauhofovou bude mít premiéru 1. října letošního roku. Komedii Wilsonov natočil režisér Tomáš Mašín podle scénáře Marka Epsteina.

„Wilsonov je gejzírem vizuálních gagů, rychlopalných slovních přestřelek a silné, stylizované výtvarné formy. Rád bych, aby se divák především bavil. Nejen vtipnými dialogy, ale i detektivní zápletkou a mystifikací, “ říká režisér Tomáš Mašín. „I když jsem chtěl navázat na filmy jako Adéla ještě nevečeřela nebo Tajemství hradu v Karpatech, tedy žánr, který z naší kinematografie na nějaký čas vymizel, nebylo cílem natočit retrofilm. Mým neskromným záměrem byl drzý, dynamický a výtvarně dotažený snímek,“ dodává režisér.

Děj detektivní komedie nás zavádí do počátku minulého století. První světová válka právě skončila a v jednom zapadlém městě kdesi ve střední Evropě začíná primátor Dangl snít svůj velký sen. Plánuje připojení města ke Spojeným státům americkým a přejmenování na Wilsonov (na počest svého přítele, prezidenta Woodrova Wilsona). Vše klape, až na jeden nepříjemný problém! Ve městě prý řádí tajemný vrah…

Ve filmu dále uvidíme Jana Krause, Luboše Kostelného, Stanislava Majera nebo Petra Čtvrtníčka. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

18. 6. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.