You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Wohnout má Svatozář a excelentního Vojtu Lavičku

Skupina Wohnout vydává nové DVD i s audio plackou z letního koncertu na koupališti Vyžlovka, a také zahajuje druhou část výročního tourné po KD, kam si vozí vlastní světelný a zvukový aparát a scénu. Jako ochutnávku z nového nosiče nyní představuje live videoklip, a to na píseň „Svatozář“ z posledního řadového alba. Skladbu můžete slyšet v netradiční podobě s houslemi, kterých se ujal Vojta Lavička.

Krom videoklipu Vojta vystoupí jako host na velkém pražském koncertě v Malé sportovní hale 16. listopadu, kde si s Wohnouty zazpívá i Eva Pilarová nebo Spejbl a Hurvínek.

„Žádný pražský koncert není běžný. Nejsem Pražák, ale žiju tady, takže je to domácí koncert. Navíc přijde celá rodina…  ale i kdybych koncert celý pokazil, tak mi nikdo neřekne půl slova“ komentuje tuto výjimečnou zastávku šňůry bubeník Zdeněk Steiner. 

Kapela slibuje dlouhý playlist a scénu, která bude pouze na tomto koncertě. V roli předskokanů se objeví kapela Th!s, ve které hraje Vojta Kotek, který je zároveň režisérem klipu Svatozář.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

3. 11. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.