You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 2x FOTO VIDEO

Wohnout ví, co je nářadí na dobrou náladu a připravují výroční open air koncert s Evou Pilarovou

Skupina Wohnout představila nový videoklip na písničku „Nářadí na dobrou náladu“ z poslední desky Laskonky a kremrole. Celý se odehrává na skateboardu, na kterém půlka kapely vyrostla. Kromě členů Wohnout se objeví v klipu podstatná esa z této scény. Režie i kamery se ujal kapelní kamarád Jiří Vyhnálek a na placu tak byla po tři odpoledne víc než dobrá nálada.

 „Bylo to jedno z nejhezčích natáčení. Bylo krásně, jezdili jsme s kamarády po Praze a točili blbosti. Výsledek je takový, jako je skateboarding - plný slunce a pohody,"komentuje natáčení Matěj Homola.

Kapela má za sebou úspěšné tour po kulturních domech ČR, které chystá protáhnout i na podzim. Zve však všechny své příznivce na velký open air koncert, který výjimečně pořádá k příležitosti dvacetiletého výročí své existence.

„Tenhle koncert si chceme pořádně užít, proto jsme si pro něj vybrali místo, kam odmala jezdíme. Budeme hrát na břehu rybníka Vyžlovák, ve kterým jsme strávili půlku dětství. Moc se těšíme" vzkazují Wohnouti.

Akce se uskuteční 18. června v prostorách koupaliště ve Vyžlovce u Prahy a kromě dlouhého setu Wohnout s vlastní scénou návštěvníci uvidí i koncert kapely otce bratrů Homolových – Try Duby, a pražské partičky Th!s. V setu Wohnoutů se můžete těšit na vystoupení Evy Pilarové či Spejbla a Hurvínka 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 4. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.