(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Workoholik Míša Nosková: Narozeniny oslavila v divadle a spokojila se s květinami!

Před několika dny měla zpěvačka Míša Nosková narozeniny. Místo povalování v posteli nebo zapíjení v klubu ale slavila pokorně v práci! Míša odehrála hned dvě představení, na kterých ale pochopitelně nemohli chybět její nejbližší, tedy dcera Eliška a přítel Thomas.

„Gratulanti za mnou museli do divadla, hrála jsem v sobotu jak Mamma Mia, tak v neděli Sněhovou královnu. Thomas s Eliškou tam byli se mnou,“ říká Míša. Kdo by čekal, že od přítele dostala drahý šperk nebo kožich z norka, je vedle. Zpěvačce stačí květiny!

„Žádný šperk ani kožich jsem nechtěla. Vůbec nejsem na materiální dárky. Potěšila mě dobrá večeře s Thomasem, květiny a šampaňské. Květiny jsem dostala během děkovaček, bylo jich hodně a měla jsem z nich velkou radost,“ usmívá se Nosková, která je momentálně šťastně zamilovaná. Její Thomas je fotograf a pochází z Německa.

„Eliška s ním má báječný vztah a zná se i s jeho dvěma syny. Učím ji anglicky, takže nemá problém si s nimi popovídat. Jsou od ní věkově o pár let, takže až nám ty děti trochu odrostou, třeba se dají dohromady. Kdo ví,“ přemítá Míša. Za partnerem občas vyráží na víkend, častěji je ale on v Praze.

„Střídáme se v návštěvách, ale poslední dobou je častěji on u mě. Kvůli tomu, že jsem hodně vytížená v divadle.“

Nosková má před sebou perné období, účinkuje hned v několika muzikálech a připravuje svůj sólový koncert.

 

„Připravuji se na premiéru muzikálu Přízrak Londýna a budeme znovu hrát Kapku medu pro Verunku. Navíc mě čeká můj velký sólový koncert 9.dubna v Hybernii. No a potom už konečně bude nějaká dovolená,“ říká s nadějí v hlase Nosková. Ještě předtím ji ale čeká galavečer cen Thálie, na kterou je letos nominovaná. Ohledně šatů už má jasno. Vynese róbu návrhářky Dominiky Jankovičové.

24. 2. 2015 14:43 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.