Po dvouleté pauze si Alena Antalová opět oblékla kostým Mary Poppins. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Z čtyřnásobné matky Antalové se stala kouzelná chůva: Podívejte se, jak jí to sluší!

Herečka Alena Antalová (43) to zkrátka s dětmi umí. Coby Mary Poppins rozdováděla své malé příznivce v divadelní kavárně. Zazpívala si s nimi a zatančila, každému mrňousovi se podepsala a nešetřila úsměvy.

„Mám čtyři ratolesti, Alenku, Elenku, Janíčka a Marušku, a je u nás docela veselo, když se chceme všichni společně zabavit. Samozřejmě také si zpíváme a zatancujeme, jako tady, takže mám docela solidní průpravu z domova a nedělalo mi žádné problémy na ni navázat,“ řekla Alena.

Nevšední párty byla v podstatě pozvánkou na obnovenou premiéru muzikálu Mary Poppins, který se na pětadvacet exkluzivních představení vrátí od 5. listopadu po dvouleté pauze zpět na prkna Hybernie. A Alena Antalová v roli kouzelné chůvy bude samozřejmě u toho.

„Je to parádní záležitost, moc se těším. V Praze hraju ještě v muzikálu Mamma Mia! a pak asi v desítce představení u nás v Brně. Práce je dost a musím přiznat, že moje výjezdy na pražská představení jsou pro mě takovým malým odpočinkem od toho cvrkotu u nás doma. Ale po poslední oponě se už toho svého dětského kvarteta nemohu dočkat a spěchám zpět,“ dodala herečka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 10. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.