(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Z Habery bude slaměný vdovec! Modelka Daniela Peštová mu ujede za oceán

Známá světová módní ikona Daniela Peštová představila coby ambassadorka v libeňském Cash Only studiu výrobky značky Rowenta.

„Loni na podzim jsem s touhle značkou začala spolupracovat, a jelikož se nám to oboustranně zamlouvá, jsme tu, abychom představili některé novinky v oblasti vlasové péče pro letošní rok a nafotili ve zdejším Cash Only studiu vizuály,“ nechala se slyšet Daniela. Práce je ovšem věc jedna, realita může být o něčem jiném. Člověk se může nechat pro reklamu nafotit s čímkoli, aniž mu ty věci vůbec něco říkají.

,,Tak v mém případě to neplatí. Já ty výrobky skutečně používám. Mám je doma, vyzkoušela si je na vlastní hlavě, takže ano, znám je a jsem spokojená. Sice se o mě při akcích většinou starají kadeřníci, ovšem já jsem ten typ, že pokud si mohu svůj účes upravit sama, udělám to ráda, jsem spokojená a vítám to,“ doplnila. Daniela Peštová má, jak prozradila, svůj diář nabitý akcemi, doslova poletuje z místa na místo. Teď je její hlavní náplní hlavně focení.

„To je pravda. Zanedlouho mě čeká cesta do Asie, pak New York a později přijdou na řadu konečně také prázdniny s dětmi. Ještě nejsme rozhodnuti, kam vyrazíme, ale s největší pravděpodobností to bude zřejmě jako skoro tradičně za velkou louži. Uvidíme, stále se ještě domlouváme, ovšem půjde o vyloženě odpočinkovou záležitost. Žádné honění. Naše rodina má tak hektický život, že když máme volno, tak si s chutí užijeme nicnedělání, to je pro nás ideální,“ dodala Daniela Peštová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 2. 2017 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.