(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Z Miloše Knora se stává módní ikona. Nechává si radit od dvorního stylisty modelky Verešové

Bavič Miloš Knor velice rychle pochopil, že dnes nestačí být jenom výborným komikem, hercem či moderátorem, ale že i oblečení je pro umělce hodně důležité. Knor se rozhodl otázku šatů nepodceňovat a snaží se být jedním z nejlépe oblékaných mužů v umělecké branži.

I proto Miloš neváhal zapózovat s manželkou Evou před objektivem fotografky Lenky Hatašové v atraktivních prostorách hotelu Boscolo Prague.

„Připadám si, jako by mi to tu patřilo,“ smál se Miloš v dobře padnoucím obleku, který mu doporučil jeho dlouholetý dvorní stylista Martin Gruntorád.

„Miloš se vždy oblékne podle charakteru společenské události. Jsem přesvědčen a on mi to i potvrdil, že mu to kromě skvělého pocitu přináší i respekt a pozitivní ohlasy. Nepodceňuje ani volnočasové oblékání a opravdu si na tom zakládá,“ prozradil Martin, s kterým Knor konzultuje sebemenší módní detaily. 

Exkluzivní fotografie využije Miloš Knor pro prezentaci své osoby a umělecké agentury Komici s.r.o. nejen v Čechách, ale i v zahraničí, kam by rád rozšířil svůj byznys.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

 

7. 2. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.