(Zdroj: TV Nova ) 5x FOTO

Z Mostu do Ordinace v růžové zahradě 2 míří další posila. Jakou roli si střihne v Růžovce Zdeněk Godla?

Ordinace v růžové zahradě 2 se rozrůstá o další členy. Novou posilou seriálu je Zdeněk Godla. A za sebou má už první natáčecí dny… 

Bylo to úplně super. Bál jsem se, že to budu kazit, ale myslím, že to probíhalo v pohodě,“ zhodnotil svůj první natáčecí den v Ordinaci, kde získal roli nevlastního bratra svérázného doktora Švarce (Martin Zounar). S ním natočil i svoji vůbec první scénu seriálu. „První obrazy jsem točil s Martinem Zounarem, Robertem Jaškówem a Romanem Štabrňákem, všichni byli super, byla i sranda. Cítil jsem se tam dobře, jako doma,“ pronesl pobaveně a současně přiznal počáteční obavy.  „Ráno jsem byl nervózní, slyšel jsem o Ordinaci, že to je továrna, ale nemyslím si to. Všechny obrazy jsme nejprve nazkoušeli, a tak jsem přesně věděl, co dělat. V Ordinaci se mi fakt moc líbí,“ dodal.  

Zdeňka Godlu uvidí diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v prvních dílech nové sezóny. A nebude jedinou její novou tváří. Zatímco Godla okoření dějovou linku populární seriálové dvojice Boba a Heluš (Martin Zounar a Martina Randová), do příběhu rodiny Čestmíra Mázla (Petr Rychlý) přijde v roli lékaře Martina charismatický Pavel Řezníček.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

10. 5. 2019 13:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.