Ondřej Brzobohatý režíroval svůj klip. Poznáte koho proháněl po place? (Zdroj: Supraphon/Benedikt Renč ) 4x FOTO

Z Ondřeje Brzobohatého je režisér: Poznáte koho proháněl po place?

Renesanční umělec a především muzikant Ondřej Brzobohatý (32) v těchto dnech dokončuje videoklip k písni Identity ze stejnojmenného alba, které vydal Supraphon minulý rok. Světlo světa by měl videoklip spatřit už 27. července 2015!

Ondřej na klipu spolupracoval s profesionály, a to nejen před kamerou, ale i za ní. Pro svůj režisérský debut oslovil kameramana oceněného Českým lvem za film Hlídač č. 47 Karla Fairaisla a o střih se postaral jeden z nejlepších českých střihačů Filip Malásek.

Před kamerou potom Ondřej režíroval, kromě sebe samotného, takové hvězdy jako jsou Ben Cristovao (28), Václav Noid Bárta (34) nebo Karel Gott (76), kteří v klipu ztvárňují právě Ondřejovy různé identity.

Třešinkou na dortu je obsazení Ondrovy přítelkyně a naší jediné Miss World Taťány Kuchařové (27), která se v klipu předvede hned v několika překvapivých rolích. 

Album Ondřeje Brzobohatého Identity vyšlo v květnu roku 2014 a okamžitě se stalo hitem. To potvrzuje udělení zlaté desky na podzim loňského roku a letos v březnu dokonce platinové desky za prodej tohoto úspěšného debutového alba. V rámci vydání alba navíc Ondřej uplynulý rok strávil intenzivním koncertováním v rámci turné v Čechách i na Slovensku. 

Identity Tour 2015 zakončí šest říjnových koncertů na Slovensku a následně v listopadu na něj navazuje Symphonicum Tour na sedmi velkých českých a slovenských pódiích. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 7. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.