Pavel Nový (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Z Pavla Nového je zedník. Kávičce ale neodolal

Jako tradičně, zima nezima, dorazil jarně a nalehko herec Pavel Nový na náměstí Jana Palacha. Byl totiž jedním z kmotrů autobusové kavárny POTMĚ, ve které obsluhují nevidomí kavárníci a která vyráží nabídnout své služby milovníkům kvalitní kávy do osmi měst České republiky.

„Pro mě není novinkou zajít si sem. Byl jsem tu na kávě před několika lety s Lucií Výbornou a byl to zážitek, takže jsem se těšil na opakování. A znovu to bylo fajn dostat se na chvíli do světa, v němž žijí lidé, kteří nás obsluhovali. Je to velice dobrá akce a držím všem, kdo se o ni zasloužili a pro koho je určená, palce,“ nechal se slyšet Nový, který, jak prozradil, má v současné době celkem volnější režim.

„Je to tak. Dokonce bych řekl, že se momentálně flákám. Ale aktivně. Na chalupě stavím takovou zeď, jak dopadne, se teprve uvidí. Ještě na ní musím zapracovat,“ dodal Pavel Nový.

Mobilní kavárna POTMĚ vyráží na svou tour už popáté. Loni, při čtvrtém ročníku obsloužili její kavárníci téměř šest tisíc hostů a od startu prvního ročníku najezdil autobus více než patnáct tisíc kilometrů. A bez nehod.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.