Petr Janda (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Z Petra Jandy bude pedagog! Žádá si ho konzervatoř

Rocker Petr Janda si prázdniny užíval pracovně i odpočinkově. Jak tvrdí skloubit to není vůbec žádný problém, prostě když se chce, jde všechno.

„V červenci jsme měli hodně koncertů a hodně jsme za našimi fanoušky cestovali. V dohledné době mě čeká jedna úžasná věc, jedu do Ameriky, přesněji do Bostonu, do největší konzervatoře na světě a zřejmě navážeme delší spolupráci. Měl bych tam hrát i zpívat, proběhne koncert se školní kapelou a velkým sborem a pozor také absolvuji přednášku, jak se udržet ve slávě řadu desetiletí. Takže budu i tak trochu pedagog. “ s úsměvem vysvětlil rocker.

Jak doplnil, nebyl o prázdninách živ jen prací. Muzicírování poctivě doplňoval péčí o rodinku a hlavně o dvě nejmladší dcery.

„Jsem sice už tak trošku pohodlnější, ale s Anežkou a Rozárkou si vydržím hrát hodiny. Je s nimi úžasná zábava, při které zapomínám, jak ten čas nějak rychle letí,“ doplnil Janda, kterého jsme zastihli na tiskové konferenci ČT ART v Divadle Ypsilon, kde nejenže rozkrojil slavnostní dort ke třetímu výročí vysílání zmíněné stanice, ale představil i pořad, v němž bude s Olympicem účinkovat. Půjde o desetidílný cyklus Olympic – procházka historií, který připomene známé i pozapomenuté skladby téhle kapely.

„Pořad vznikal v průběhu dvou let, pak se stříhalo, já jsem namluvil komentář. Nic jsme nepřikrášlovali, neopravovali a je to opravdu obraz doby. Začíná to od Želvy nebo vlastně od Mary a chronologicky pokračujeme dál. První díl bude odvysílán už 10. září a já doufám, že diváky zaujme,“ dodal Petr Janda. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

6. 9. 2016 14:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.