(Zdroj: Instagram ) 8x FOTO

Z trojky v Náchodě to Jakub Jurčák dotáhl až mezi čtyři nejkrásnější muže světa

Třetí Muž roku 2018 Jakub Jurčák ukázkově reprezentoval Českou republiku a soutěž Muž roku na světové soutěži Man of the World 2019 ve filipínské Manile. Sympatický lékař se líbil a ještě před finále soutěže získal několik dílčích ocenění.  

Největší trumf však na Jakuba čekal při včerejším (11. 7. 2019) záverčném finále světové soutěže. Blonďatý fešák zabodoval a mezi krasavci z celého světa získal titul čtvrtého nejkrásnějšího chlapa na světě.

Prezident české soutěže Muž roku David Novotný je spokojený. „Je vidět, že mezi českými muži je spousta sympatických a pohledných mužů, kteří se ve světě neztratí. Muž roku 2018 Jiří Kmoníček uspěl na světové soutěži Mister International, kde byl zvolený  nejkrásnějším Evropanem a světovou čtyřkou, 2. Muž roku Jakub Kochta se v soutěži Mr. Supranational probojoval mezi TOP 20 a nyní Jakub Jurčák. Mám obrovskou radost a Jakubovi gratuluji,“ uvedl David Novotný a dodal, že to je nejlepší vizitka pro soutěž, jejíž letošní jubilejní 20. finále proběhne už 23. srpna 2019 v Městském divadle v Náchodě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

12. 7. 2019 02:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.