(Zdroj: Archiv Nikol Kouklová ) 5x FOTO

Za pěknými fotkami vyjede manželka mladšího Heřmánka třeba až na kraj světa. Tentokrát Nikol Kouklová fotila v Americe

Spolupráce mezi fotografkou Michalou Rusaňukovou a herečkou a blogerkou Nikol Kouklovou vznikla, jak už to z amerických filmů známe, úplnou náhodou. Bylo to v době, kdy navštívila populární metropoli herečka Barbora Jánová, která je známá divákům především ze seriálu Ohnivé kuře, kde hraje po boku Saši Rašilova.

Barbora kontaktovala manžele Heřmánkovi, kteří v New Yorku studovali herecké školy a už nějakou dobu zde také žijí. Právě Jánová doporučila zrzavé herečce fotografku, která v NYC studovala fotografii a která se ve městě, které nikdy nespí, zdržovala.

„Tato neplánovaná setkání mám zde v New Yorku ráda ze všeho nejvíce. V Praze je každý zaneprázdněný, honí se za prací... čas letí a slibovaná kafíčka se tak nějak odkládají na dobu neurčitou. V minulosti jsme tak našli společný čas třeba s Honzíkem Cinou, Eliškou Křenkovou nebo právě Bárou, která mi Míšu doporučila. Jsem za tyto vlastně typicky turistické fotky ráda. Spolupráce byla rychlá a příjemná. Míša má neuvěřitelný dar zachytit během rekordně krátké doby atmosféru i osobnost člověka,“ chválí si spolupráci Kouklová. 

Vznikly velmi éterické fotografie, které dámy nafotily v oblasti Word Trade Centra, tedy v místě, kde původně stála proslulá „dvojčata“. Ostatně výsledek můžete posoudit sami v naší fotogalerii.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

14. 12. 2017 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.