Paulína Pélyova, Saskie Olašáková, Lenka Čepeláková, Monika Krpálková, Denisa Rosinská (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Začala kralovat nová Supermiss. Je to zdravotní sestřička Lenka Čepeláková

Kdo přišel v soboru večer do hotelu Hilton musel si připadat jako v ráji. Nepřehlédnutelných deset krásek tam již po deváté bojovalo o titul Supermiss 2015, po šestnácté o titul Miss Motorsport, po sedmé o titul Miss Praha a podruhé o titul Miss Tourism Czech. K tomu ještě přibyl jeden titul a to Supermiss Media.

Dívky, které byly nejen krásné, ale i něco zajímavého uměly, volnou disciplínou, rozhovorem s porotci a promenádou v plavkách porotcům soutěže rozhodování vůbec neulehčily. Přesto mezi desítkou finalistek nakonec porotci vybrali ta nejhezčí děvčata.

Titul Supermiss 2015 získala zdravotní sestřička s číslem 2 Lenka Čepeláková (24) z Dolních Bojanovic, titul Miss Tourism Czech si odnesla dívka s číslem šest Saskie Olešáková (25) z Prostějova, k titulu Supermiss Media pomohli čtenáři Blesku sedmičce, studentce Univerzity Karlovy Paulíně Pélyové (24). Titulem Miss Praha se může chlubit dívka s číslem pět Monika Krpálková (27) a titul Miss Motosport převzala vítězka v závodě motokár Denisa Rosinská (24) z Dobříše.

Večerem provázel moderátor a znalec ženské krásy Jan Čenský. Hostům i soutěžícím zazpívala Monika Absolonová a mladá zpěvačka Martina Hekerová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 4. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.