Natálie Kotková, Andrea Bezděková (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Zadaná misska Bezděková to rozjela s Muži roku: Co na to její přítel?

Finalisté soutěže Muž roku měli tradiční soustředění v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují. Chybět nesměly současné vítězky České Miss Andrea Bezděková a Natálie Kotková, které kluky přijely podpořit a předat jim některé cenné rady, jak se s takovou soutěží krásy úspěšně vypořádat. České Miss 2016, Andrea Bezděková, se s finalisty seznámila natolik, že s nimi neváhala skočit do bazénu a laškovat ve vířivce.

„Kluci mají docela dobrý humor, to je mi blízké. Je to jeden z faktorů, kdybych někoho hledala, co by musel mít. Na to koukám vždycky,“ prozradila Andrea. Zajímalo nás, co se stane, až fotky z bazénu uvidí její přítel. Její odpověď byla poměrně překvapivá: může si za to sám, že tady není! „Já jsem ho dokonce chtěla přihlásit! Přišlo mi vtipné, kdybychom byli oficiálně nejkrásnější pár v republice. Ale on do toho nešel. Tím pádem ani nemůže žárlit, že sem nejel. Mohl tady být se mnou. Nemá tyhle soutěže rád, prý by to popíralo jeho podstatu chlapa,“ krčí Bezděková rameny.

Vkus prý vyhraněný nemá a neřeší, zda má pohledný kluk blonďaté nebo tmavší vlasy.

„Mám ráda roztomilouše, takové plyšáky. Ten můj je přesně takový!“

Andrea dodává, že jí nevadí, když se o sebe kluk stará. Jen nesmí trávit v koupelně víc času než ona.

„Kdyby mi vadilo, že se o sebe kluk moc stará, nemohla bych být se svým přítelem. Ten o sebe pečuje rád. Ne moc přehnaně, to už jsem ho odnaučila,“ práskla na svého přítele Miss Bezděková. 

Holky modelky už se těší na finále celé soutěže, které proběhne 26. srpna v Hotelu U Beránka v Náchodě. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 7. 2016 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.