(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Žádníková Volencová: Už žádné porody. Mám toho dost!

Herečka Zdeňka Žádníková Volencová říká kategoricky NE. Už prý žádného dalšího potomka nečeká a ani do budoucna s rozšířením svého dětského ansámblu nepočítá.

Herečka Zdeňka Žádníková Volencová slibuje, že s rozením již skončila. Má totiž v rodině přeplněno. "Děti miluji, mám čtyři, třináctiletou Andrejku, o čtyři roky mladší Janičku, čtyřletou Zuzku a dvouletého Jiříka a jsem šťastná a spokojená máma. Letos poprvé pojedeme všichni společně, celá rodinná grupa, na dovolenou. V srpnu zamíříme k moři do Itálie a pak se přesuneme za kamarády do Francie. Snad to ve zdraví přežijeme, přeci jen jsme početnější patička a v září naskočím v plné síle, v což pevně doufám, do další divadelní sezóny,“ svěřila se herečka.  

Zdeňku Žádníkovou Volencovou jsme načapali s trojicí mladších ratolestí, nejstarší Andrea plnila školní povinnosti, v Anti.kvariátu Dejvického divadla, kde se stala kmotrou knížky designérky Andrey Vokřálové Dejte dětem pokoj.

„No, rozhodně to není, jak by mohl název napovídat, o tom, aby si rodiče dětí nevšímali. Naopak, je to interaktivní průvodce zařizováním dětských pokojů s množstvím obrázků. Můžu vám prozradit, že u nás se, když jsem ji četla, chytla. Děti ukazovaly, co by si představovaly, aby se ještě objevilo u nich v pokojíčku. Až se mi z toho trošku zamotala hlava. Naštěstí už máme dům dostavěný, takže zřejmě dojde i na jejich přání a budeme podle nich dolaďovat detaily,“ s úsměvem dodala Zdeňka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

9. 6. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.