(Zdroj: Herminapress.cz ) 105x FOTO

Zagorová a Margita si dělají vzájemnou oponenturu - Křest CD

PRAHA – V restaurantu Aureole to včera bylo jak ve včelím úlu. A jak by ne, po sedmileté pauze pokřtila zpěvačka Hana Zagorová spolu s kmotrou Jiřinou Bohdalovou své nové, v pořadí jubilejní dvacáté cédéčko s názvem Vyznání. A jak zpěvačka uvedla je na ně

„Jsou to písničky o životě, o takovém, jaký je. Nádherný a občas i smutný. Je to prostě mé vyznání a proto se také album tak jmenuje. Dala jsem si trošku delší pauzu a pracovala na něm a doufám, že se bude líbit,“ řekla Hanka.

„Vybírali jsme asi ze čtyřicítky písniček. Víte, my si s Haničkou děláme vzájemnou oponenturu. Když jsem vydával desku já, radila mi ona, teď se role obrátily. Je dobré si tříbit názory. Netvrdím, že máme patent na správnou trefu, ale myslím si, nebo jsem si jist, že tohle cédéčko lidi potěší. Jsou na něm i tři francouzské písničky, k nimž si napsala texty. Viděl jsem, jak na nich pracuje, skládá slova dohromady, dolaďuje každý detail a výsledek? No, uvidíte, nebo vlastně uslyšíte sami,“ uvedl Hančin partner Štefan Margita.

Na křest dorazila celá řada známých osobností. S gratulací přišel Karel Gott, Michal David s manželkou, Petr Malásek, Karel Vágner, Dáda Patrasová s Felixem Slováčkem nebo Honza Musil, který se zhostil i role moderátora celého slavnostního odpoledne.

29. 5. 2014 22:22 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.