Simona Krainová zahájila výstavu orchidejí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Zahradnice Krainová nic nenechala náhodě. Pro rady si došla do botanické zahrady v Troji

Pro cenné rady jak pěstovat nejen orchideje a zároveň se nechat okouzlit krásou těchto nádherných květin, si přišla modelka Simona Krainová do botanické zahrady v Troji. Na výstavě s názvem Orchideje - královny opylovacích triků, mohla ve skleníku Fata Morgana vidět nejen na 1000 druhů těchto tropických rostlin, ale mohla obdivovat i zajímavé aranžmá orchidejí.

„Miluji kytky. Potřebuji mít kolem sebe krásu, obklopovat se hezkými věcmi, hned mám vždycky hezčí den,“ svěřila se Simona Krainová a pokračovala, „pro svoji seniorskou nadaci Antonika uvažuji o spolupráci s botanickou zahradou, protože staří lidé se rádi přijdou pokochat barevnou krásou květin a budou vděčnými návštěvníky.“

U svého nového domu, který nedávno s manželem dostavěla, zahradu modelka má a tak se přiznala, jak je na tom se zahradničením. 

„Zatím tam roste jen máta. Zahrada je ve stavu plánů a budování. A to jsem radši přenechala profesionálům, protože já na to nemám čas a ani vědomosti. Doufám, že se v botanické zahradě něco přiučím,“ zadoufala Simona a jako první počinek si odnesla krásnou orchidej.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 3. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.