Martin Dejdar s Filipem Blažkem provozují hospodu ve stejnojmenném seriálu Přístav. (Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

Zajdete k nim na jedno? Dejdar s Blažkem provozují hospodu Přístav!

Televize Prima chystá na podzim pro diváky zbrusu nový seriál Přístav. Hlavního hrdinu Marka Skálu v něm ztvární Martin Dejdar (50), který se coby bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet.

Z dosavadního pražského kotviště se tedy přesune Marek se svým hausbótem do chatové osady Zátoka, kde s kamarádem z mládí, Romanem Marešem, jehož hraje Filip Blažek (41), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav.

„Jedná se o pohodový seriál z chatařského prostředí, který nabídne spoustu humorných situací, slunce, vody, léta a letních osudů mnoha postav. Věřím, že v něm diváci objeví jeho specifickou poetiku, zavzpomínají na své zážitky od vody a nechají se celý podzim provádět příběhy jeho hrdinů,“ zve diváky na seriálovou novinku Primy její generální ředitel Marek Singer.

Dalšími aktéry Přístavu jsou Jitka Schneiderová (42) a Martin Zounar (48) coby Pavlína a Pepa Krupičkovi, kteří působí jako reklama na šťastné manželství, ale jeho základy se nakonec ukážou být řádně podemleté.

Diváci se mohou těšit například i na Petra Čtvrtníčka (51) alias Radima Pátka, místního šmíráka, bonzáka a samozvaného ochránce veřejného pořádku, a jeho milenku Milenku Hrdou v podání Kateřiny Hrachovcové (40), zaručeně peroxidovou blondýnu, která oslňuje okolí flitry, bižuterií a nepopiratelně originálními myšlenkami.

Přístav budou mít diváci možnost sledovat na obrazovkách Primy každé pondělí a středu po 20.00 hodině. První díl televize Prima odvysílá ve středu 26. srpna 2015.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.