Anna Slováčková (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Zaláskovaná Anička Slováčková maká v pizzerii!

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková přijela zazpívat na charitativní akci Večer pro dobrou věc, kterou opět v Jaroměři již po sedmnácté pořádal v místním divadle David Novotný.

Přestože její nová láska, přítel Filip, ji doprovází skoro na všechna představení, dorazila pro tentokrát Anička do Jaroměře sama.

„Ano, přijela jsem sama. Můj přítel Filip musí pracovat. Provozuje pizzerii, tak je dennodenně v práci. Já jsem stále v divadle, on v práci, prostě je to složité,“ povzdychla si zpěvačka a přiznala, že občas přiloží v „picerce“ ruku k dílu.

„Ne, nebojte se, pizzu jsem nedělala. Jen jsem večer při zavíračce pomáhala s úklidem. Chtěla jsem mít Filipa co nejdříve doma,“ smála se Anička. 

Anna Slováčková zpívá v muzikálech a od prosince hraje a zpívá v Divadle Semafor ve hře Skleněné prkno, na podiu jaroměřského divadla vystřihla tři písničky a tak podpořila charitativní večer, jehož výtěžek se podělila Základní speciální škola v Jaroměři a Martin Zach, Muž roku 2009, který po úrazu skončil na invalidním vozíku. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

20. 3. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.