(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Zámek Hluboká změnil sněhobílou fasádu na duhovou.

Pýcha Jihočeského kraje, zámek Hluboká změnil svou barvu. A nebyla to jen jedna jediná, ale hned všechny barvy duhy, které díky digitální technice, na více jak půl hodiny obarvily jinak jeho bílou fasádu.

 Celá show však nebyla jen tak samoúčelná. Byla vedle slavnostního ohňostroje závěrečnou tečkou oslav 225. výročí nejstarší české rodinné firmy KOH-I-NOOR HARDTMUTH, sídlící v Českých Budějovicích, vyrábějící psací potřeby.

Slavnostní večeři, na které se sešli firemní partneři z celého světa, se nevyznačovala jen dobrým jídlem, ale jednotlivé chody byly prokládány uměním lahodící též oku a uchu. Tedy vedle zpěvu, také tancem, houslovým a klavírním přednesem, či ohňovou a světelnou show. Večer moderoval herec Jan Čenský, přičemž do angličtiny překládal Jiří Vejvoda. Mezi hosty nechyběla herečka Zlata Adamovská, Andrej Babiš s přítelkyní Monikou, Jiří Čunek a mnozí další.

Hlavní postava celého večera, generální ředitel společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH ing. Vlastislav Bříza, pod jehož „taktovkou“ celý slavnostní večer probíhal, byl na samý závěr opravdu spokojen. A protože se vše odehrávalo ve zcela neformální atmosféře a dobrá nálada byla všudypřítomná, kouzlo nechtěného na sebe nedalo dlouho čekat. Andrej Babiš si s „panem generálním“ pořídili i svou vlastní karikaturu namalovanou přítomným malířem.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

18. 5. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.