(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Zamilovaná Inna Puhajková vyrazila obhlídnout kabelky: Dočká se od nového přítele pěkného dárečku?

Inna Puhajková se objevila v restauraci Theatro na uvedení nové kolekce kabelek Elega od herečky Dany Morávkové. Modelka je čerstvě zamilovaná do fotbalisty Petra Tlustého.

„Jsem spokojená, daří se mi v práci i v soukromí. Jsem zamilovaná, ale nechci nic uspěchat a zakřiknout. Určitě pojedeme na nějakou dovolenou, až mu skončí sezóna. Moc toho volna nemívá,“ svěřila se Puhajková a dál svůj nový vztah odmítla komentovat. Co se týká kabelek, má ale jasno. „Nejčastěji asi nosím béžovou Pradu. Mám oblíbené značky, ale když mě zaujme, koupím si ráda jakoukoli. Nemám problém si sama koupit kabelku,“ míní Puhajková.

Dana Morávková uvedla již třetí kolekci a do designu kabelek prý během výroby mluví často a hodně. „Vždycky to mám tak na půl roku a teď už zase vymýšlím zimu. Není to pro mě povolání, beru to jako koníčka,“ vysvětluje Morávková, kterou firma Elega oslovila na základě její vášni pro luxusní kabelky. „Teď nejvíc nosím ty své, u konkurence už nenakupuju. Ale mám pár kousků, kterých si vážím. Jsem milovnice Coco Chanel, takže ta ikonická kabelka je pro mě důležitá. A líbí se mi i její styl oblékání, takže černobílá a perly, to je moje,“ popisovala Morávková a jako vždy vypadala fantasticky. „Je to už třetí kolekce! Máme novou barevnost a kůže, ale zůstali jsme ale v Itálii, to je zavedená kvalita. Kabelky jsou všech velikostí a jsou praktické. Mě se tam vejde scénář, studentkám skripta a managerkám třeba složky.“

Modelka Iveta Lutovská byla z kabelek také nadšená a „výlet“ do společnosti si užila. Dceru totiž hlídal manžel. „Byl trochu nevrlý, měl v plánu jít do hospody na hokej. Takhle se musí dívat doma a moc ho to asi neuspokojí,“ smála se Lutovská a v zápětí dodává, že ty nejhezčí kabelky dostala právě od svého muže. „Líbí se mi ty luxusní, na kterých je vidět, že jsou drahé. Mají svoji cenu, ale je mi líto do nich investovat. Mám tendence koupit si levných než jednu drahou,“ vypráví Lutovská. Několik kousků ale má a to díky manželově „lenosti“ přemýšlet nad jiným dárkem. „On na kabelky sází a nikdy se mi nestalo, že by se mi nelíbila. Má jiný vkus než já a vybere takovou, kterou bych si sama nekoupila. A to je možná dobře, aspoň můžu být překvapená. Nakonec se mi vždycky zalíbí,“ dodává Iveta Lutovská.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

24. 4. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.