Herečka a moderátorka Bára Mottlová oslavila 29. narozeniny mezi svými přáteli. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Zamilovaná Mottlová září štěstím: Jméno milence však tají!

Herečka, moderátorka a příležitostná zpěvačka Bára Mottlová v plné kráse a zdraví oslavila 29. narozeniny. Gratulanty přivítala v krátkých šatičkách, které zvýrazňovaly její přednosti. Taky se má bývalá Playmate stále čím chlubit.

Svoje tělo pravidelně týrá v tělocvičně při hodinách bikram jógy a k tomu přidává svoji oblíbenou chůzi pěšmo. Není divu, že je stále holka jako lusk.

„Ráda chodím pěšky. Dopravní prostředky ignoruji, auto nemám. A mám spočítané, že při chůzi z práce do práce a při pobíhání během dne nachodím kolem dvaceti kilometrů. A jógu miluji. Ono jet devadesát minut bikram jógu, při teplotě dvaačtyřicet stupňů, je pořádný záběr,“ vysvětlovala Mottlová dříve pro Aplusin.cz, jak si udržuje figuru. 

Pohybem osvěžená a zamilovaná Barbora na oslavě svých narozenin zářila jako sluníčko. Prý se v jejím životě objevil někdo, kdo pro ni hodně znamená, a prý to začíná být vážné.

Jméno šťastlivce, se kterým Bára strávila dovolenou v Portugalsku, si ovšem nechala pro sebe. Až bude ten správný čas, prý dá vědět.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 8. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.