Moderátorka Gabriela Partyšová je zamilovaná. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zamilovaná Partyšová promluvila o svém příteli: Daniel je moje osudová láska!

Moderátorka Gabriela Partyšová (37) s přítelem Danielem Farnbauerem (39) zavítali na otvíračku nové asijské restaurace v pražské Bílkově ulici. Přivítali se s kamarády a známými a pak si sedli k jednomu ze stolků pro dva.

„My nic nepředstíráme. Je nám spolu moc dobře. Rádi si vyjdeme do společnosti, ale rádi trávíme čas i doma s našimi dětmi. Pro mě osobně je Daniel osudová láska, která přišla v době, kdy jsem nic moc neočekávala. Náš vztah je strašně intenzivní a hezký a jsem šťastná, že mám člověka, kterého miluji,“ svěřila se Gábina.

„Partnerka to řekla i za mě. Máme vztah, který nás naplňuje, věřím, že je napořád,“ doplnil Daniel.

Pár se seznámil loni v prosinci a první schůzka, kdy spolu ti dva šli na večeři, byla v lednu, takže brzy oslaví první výročí. Rok společného života je už přeci jen tak trochu závazek do budoucna, co tedy svatba?

„Myslím si, že pokud si lidé důvěřují a je jim spolu dobře, tak proč vztah, který se vybudoval na pevných základech, nezpečetit. U nás je to zatím otázka budoucnosti. Rok známosti není tak dlouhá doba a ještě se stále poznáváme. Ale nikdy neříkej nikdy,“ uzavírá Partyšová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 10. 2015 09:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.