(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Zamilovaný Koptík nespustí snoubenku Hanu Gregorovou z očí. Přišel i na křest knihy Haliny Pawlowské

Na svou snoubenku Hanu Gregorovou se přišel podívat její mladý přítel Ondřej Koptík, když s ostatními kmotrami křtila další knihu velice plodné spisovatelky Haliny Pawlowské s názvem Tři metry vášně.

Všechny kmotřičky: Jitka Asterová, Petra Černocká, Jitka Zelenková, Světlana Nálepková, Hana Gregorová, Heidi Janků, Markéta Hrubešová a Pavla Tomicová nastoupily oblečené v šatech, které vzešly z návrhů Haliny a její dcery Natálie. Podnikavá dvojka od Pawlowských je bude nabízet na svém e-shopu pod značkou „Halina Natálie“.

„K tomu mě inspirovala Linda Finková. Jednou mi vyprávěla, že si přesně pamatuje, co měla na sobě při prvním milostném zážitku, všechny ty volánky a krejzlíčky. Uvědomila jsem si, že šaty v nás vzbuzují vzpomínky. Chci, aby ženy měly mé šaty spojené s něčím krásným, co prožijí,“ vysvětlovala Halina a pokračovala,“ v souvislosti s Lindiným vyprávěním, jsem i přišla na to, proč tak ráda jezdím ve výtahu,“ smála se svým nezaměnitelným smíchem Halina Pawlowská. 

Křest knížky si nenechali ujít přátelé a známí Haliny Pawlowské. Mezi hosty byl k vidění například Michal Viewegh, Ondřej Soukup v doprovodu Lucie Šoralové, Ivan Vodochodský, Karel Štědrý s manželkou či režisér Filip Renč.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2016 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.