Felix Slováček s Lucií Gelemovou a Šideri Váňovou (Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Zamilovaný Slováček vyvedl přítelkyni do společnosti. Oči měl však i pro jiné krásky

Měli se k sobě jak dvě hrdličky. Skladatel, saxofonista a dirigent Felix Slováček vzal na křest kalendáře známé golfistka Šideri Váňové svou partnerku, výtvarnici Lucii Gelemovou a ač mladá dáma příliš ke sportu netíhne, ráda se akce v Bastion Prague zúčastnila.

„Ne, sport nepatří mezi mé oblíbené aktivity, dnes jsem tu s Felixem na společenské události a také proto, že se znám s rodiči Šideri, takže je to vítaná událost,“ nechala se slyšet Lucie. To Felix je na tom trošku jinak.

„Přiznám se, že takových patnáct let chodím s kamarády na golf. Ale jelikož to není zas až tak časté a netrénuji několikafázově není to úplně ono. Živit bych se tímhle sportem rozhodně nemohl. Můj handicap není oslnivý, ovšem jde o relax, takže mě moje výsledky nechávají v klidu. Hraju golf pro radost,“ svěřil se Slováček, který, jak přiznal, více tíhne k tenisu.

„Ten provozuji skoro pravidelně, ovšem preferuji takovou tu hru, která se dá provozovat do sta let. Žádná honička, ale celoplošná, i když ne agresivní hra. To mi vyhovuje. Samozřejmě mi dělá radost, když soupeře, třeba Petra Jandu, porazím, ale ani z porážek si nedělám hlavu. Prostě jednou to klapne, podruhé ne, takový je sport,“ doplnil muzikant.

Sám se považuje za sportovce, jeho partnerka Lucie ale, jak přiznala, podobné aktivity nemusí.

„No, každý preferujeme ve volném čase něco jiného. Lucku k ničemu nutit nechci a nebudu. Nedělal jsem to nikdy, ani svoje děti jsem nenutil k tomu, aby se třeba věnovaly muzice, takže proč bych měl něco měnit. Musí chtít sama, když ne, já se sportovním pedagogem necítím a ani jím nikdy nebudu,“ dodal Felix Slováček a jelikož se nachýlil program křtu zahrál tři písničky a pak vyrazil ven, před restauraci spolu s dalšími kmotry kalendáře, aby pokřtil golfovou novinku. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

1. 2. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.