(Zdroj: foto: Komedy fest ) 1x FOTO

Západočeská Plzeň se opět promění v město humoru! Přijede Pavlásek, Lábus, Kaiser, Holubová a další

padočeská Plzeň se opět promění  v město humoru. Od 28. května do 3. června 2017 se zde uskuteční už 4. ročník Komedy festu.

Festival humoru Komedy fest je největší přehlídkou tradičního i novodobého humoru. Jako první festival svého druhu u nás se zaměřuje na rozmanitý humor v podání komedií profesionálních činoherních divadel, one man/woman show, improvizací, talk show, hudebních a stand-up vystoupení. Úsměvná atmosféra festivalu uvádí pestrý humor z  celé České republiky do centra Plzně.

„Letošní již 4. ročník festivalu zásadním způsobem inovuje svojí stávající strukturu, kterou se rozroste jak o počet představení, účinkujících, míst konání, tak i o celkovou kapacitou diváků. Spojením tradiční verze festivalu pořádané v Měšťanské besedě s novou letní open air edicí, dojde k souvislé platformě,” říká producent a hlavní organizátor Komedy Festu Jiří Turek. 

V rámci slavnostního zahájení budou předány ceny za dlouhodobý přínos českému humoru. Součástí zahájení 28. 5. 2017 bude bohatý celodenní program pro veřejnost. Vstup je zdarma! 

3. 6. 2017 se pak v Amfiteátru OC Plzeň Plaza uskuteční Open air, který bude pro návštěvníky festivalu velmi atraktivní. 

Komedy fest si letos nenechají ujít LukášPavlásek, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jakub Kohák, Ester Kočičková, Anna Polívková, Jiří Schmitzer, Těžkej Pokondr, Zdeněk Izer, Tomáš Matonoha, Vladimír Polívka, Eva Holubová, Bohouš Klepl, Tomáš Měcháček, Karel Hynek, Vojtěch Záveský a mnoho dalších…. 

Maskotem Komedy Festu je velbloud ve smokingu, se žlutým motýlkem a kapesníčkem se smajlíkem v kapsičce. Proč právě velbloud? Tak třeba proto…, že …. od roku 1434 je ve znaku města dvouhrbbý velbloud v modrém poli. A Komedy Fest chce být spjatý stále s městem, kde se festival koná… Další důvody o tom, proč právě “Pan velbloud” je tváří festivalu, se dozvíte, když do Plzně od 28. 5. - 3. 6. 2017 přijedete!

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

  

 

 

20. 4. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.