Herec Pavel Nový pokřtil nový videoklip a album Maxim Turbulenc. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Zapomeňte na šampaňské, skupina Maxim Turbulenc křtila klip a album sádlem!

Ještě před nedávnem se mohli označovat spíše za Mini Turbulenc, teď už to ale neplatí. Trojka kluků dohání váhový úbytek, chlapci pravidelně jedí, a to od rána do večera, a blíží se k vysněnému cíli – opět vážit přes 450 kilogramů.

„Zdravě snídáme, v našem jídelníčku nechybí jitrnice, škvarky, ovar a jiné lahůdky, neodbýváme ani oběd a k večeři přistupujeme stejně zodpovědně a dáváme si, co hrdlo ráčí. Slabé a vyhublé tělo by jen těžko přivábilo naše příznivce, proto opět chceme všem ukázat, že i smyslně vydulá břicha dokáží zaujmout,“ vysvětlil na křtu videoklipu k písničce Jede, jede mašinka a zároveň na křtu nového alba Umbaj, netradičně politého sádlem, šéf Maxim Turbulenc Dan Vali (45).

K oslavné párty poskytl svůj skromný pozemek starosta obce Křešín Miloslav Mudra a Maxíci pohostili přítomné hosty a kamarády třemi speciálně upravenými čuníky a grilovaným beranem.

„Chtěli jsme našim hostům nabídnout váhově vyrovnanou krmi, která by kvantitativně a samozřejmě i kvalitativně odpovídala naší celkové hmotnosti. Bohužel pár kilo nám ještě do vysněné 450kilové hranice schází, ale nezoufáme. Za poslední měsíc jsme se k tomuto limitu velice rychle přiblížili a je jen otázkou času, kdy překonáme tuhle hranici. A díky dnešnímu křtu, který je kromě čuněčích a beraních pochoutek vyšperkován i pivem, dorty a jinými pochutinami, můžeme očekávat, že nejsme od vysněného cíle daleko,“ doplnil Petr Novák (40) alias Ajfel. 

Hodovalo se, zpívalo a tančilo dlouho do noci. O zábavu se starali nejen Maxíci, ale i kmotři jejich klipu a desky – herci Pavel Nový a Milan Pitkin nebo zpěvák Jakub Smolík.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 11. 2015 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.