Míša Doubravová se nedávno zasnoubila. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zasnoubená Doubravová se vyžívá v netradičních outfitech, jaké bude mít svatební šaty?

Herečka a zpěvačka Míša Doubravová (24) se v září zasnoubila s přítelem Romanem Tomešem (27), který ji o ruku požádal při děkovačce muzikálového představení, v němž oba účinkují. Se sňatkem prý počítají do roka a do dne.

Míša je proslulá svými netradičními outfity, za což to často schytává v rubrikách módní policie, tudíž se dá předpokládat, že ani svatební šaty nebude mít obyčejné.

„Nebudou to klasické šaty. Oslovilo mě docela dost salónů, ale takové šaty, jaké já potřebuju, bohužel nemají. Já bych tam chtěla i barevné prvky a bude mi je navrhovat můj kamarád, mladý návrhář Oldřich Vojta. Má zkušenosti z Číny, New Yorku i Paříže,“ prozradila Doubravová s tím, že její budoucí manžel se v jejich velký den v nudné klasice potit také nebude.

„My to chceme pojmout hodně neškrobeně. Klidně bych uvítala, kdyby Roman žádné sako neměl, aby oblékl jen košili a kšandy, hlavně, aby se on cítil dobře,“ říká Míša, kterou s partnerem brzy čekají role svědků na svatbě kolegů Honzy Kříže (30) a Marie Blahynkové (26).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.