Laďka Něrgešová zatím relaxuje, ale to brzy skončí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Zatím si Laďka Něrgešová v posteli hoví sama. Za pár měsíců nebude vědět, kam dřív skočit!

Rodinka se těší na přírůstek. K bráškovi Adamovi přibude za zhruba tři měsíce sestřička, a tak je třeba pozvolna chystat výbavičku a vše, co je potřebné pro nového občánka, nebo vlastně občanku. Primácká moderátorka a teď hlavně nastávající maminka Laďka Něrgešová (40) proto nelení a občas si vyrazí nezbytné propriety pro miminko prohlédnout. My jsme ji zastihli v hostivickém Malvíku, kde s pečlivostí sobě vlastní probírala nejrůznější modely maminkovských dopravních prostředků.

„Určitě pořídíme kočárky dva. Samozřejmě jeden klasický a hlavně houpací a druhý takovou tu trojkolku, co se dá dát složit do auta a bude sloužit jako autosedačka a později se předělá na sporťák. Zatím mě ale nic nehoní, takže nemusím kupovat hned a okamžitě. Vybírám, zkouším a rozhodnu se, až budu mít úplně jasno,“ nechala se slyšet Laďka a pokračovala v okukování.

Na jednom „vozítku“ se jí zamlouval vršek, jiný měl zase skvělé pérování, ovšem horní část nebyla zrovna tím, co by si představovala. Přesto se mezi kočárky pohybovala s úsměvem, protože, jak už řekla, čas momentálně není jejím nepřítelem, takže si dává na výběru všeho, co bude mimčo potřebovat, patřičně záležet.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 3. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.