Moderátor Petr Suchoň se účastnil autogramiády novácké kuchařky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Zázračná dieta sporťáka Petra Suchoně: Tohle vyzkoušíme!

Moderátor TV Nova Petr Suchoň (31) už je zase ve formě. Po problémech s achilovkou, kdy se nemohl řádně věnovat sportu, přibral – a ne málo. Jednoho dne si řekl dost, nabraná kila musí dolů. Jak se mu to povedlo?

"Cvičil jsem, ale samozřejmě bylo nutné udělat i něco se stravovacími návyky. Pátral jsem, až jsem objevil skutečnou bombu na hubnutí, kterou je koláč cukeťák na plech. Ten spolu s cvičením mi pomohl od váhového rekordu, kdy se mi ručička zastavila na 110 kilech," svěřil se Petr v knihkupectví, kde se spolu s kolegy propagoval na autogramiádě novou kuchařku Levně a chutně vaříme s Novou.

Jestli patříte k milovníkům cukety a chtěli byste koláč z této zeleniny vyzkoušet, ve zmíněné knížce, kam novácké hvězdy přispěly svými recepty, naleznete i tento.

Netušíme, kolik té cukety Petr ve skutečnosti spořádal, ale faktem je, že shodil neskutečných 18 kilogramů. "Teď mám těch devadesát dva, devadesát tři kilo. To je moje normální váha," prozradil Suchoň.

Občas ovšem každý člověk zhřeší, na čem ulítává Petr? "Na to je jednoduchá odpověď. Dám si pivo," dodal sympatický moderátor.

My v redakci nejprve začneme s tou cuketou :-)

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

14. 6. 2015 11:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.