(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Zdeněk Pohlreich: K nové kuchařce přidal novou restauraci a navíc zhubl pěkných pár kil

Pohublý a v dobré náladě přivítal Zdeněk Pohlreich hosty na křtu své nové knihy Lehká kuchyně, kde servíruje celou řadu gurmánských pokrmů. Jídla jsou poskládaná tak, aby si fanoušci kvalitní gastronomie jídlo užili se vším, co k němu patří, ale zároveň aby se jednalo o jídla lehká a neútočící na váhu strávníků. I díky tomu jinak kulaťoučký kuchař ztratil celých 17 kilogramů.

„Celý život jsem na dietě, a vlastně nevím na jaké. Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat. Nejde ale o dietu, která jednou skončí. Jde o způsob, jak to vyřešit z gruntu. Rozhodl jsem se napsat knihu o rozumném jídle, bez gastronomické hysterie a zdraví nebezpečných experimentů,“ přibližuje svoji knižní novinku Zdeněk Pohlreich, kterého už hodně zlobilo, že mu i zavazování tkaniček dělá nesmírné problémy.

Knížku Lehká kuchyně pokřtili v Pohlreichově  nové restauraci Next Door by Imperial tři kmotři: herci Jitka Čvančarová a Jan Dolanský a přední český manažer Jan Mühlfeit. 

„Hledal jsem takové osobnosti, u kterých vím, že patří ke špičkám ve svém oboru a ideálně mají vztah k jídlu. Jitka je nám dlouhodobě nakloněna, netají se tím, že k jídlu má pozitivní vztah, a navíc krásná žena by mezi kmotry chybět neměla. Honza Dolanský – v současnosti jeden z nejoblíbenějších televizních kuchařů a navíc i de facto můj žák – nemohl chybět. A je mi samozřejmě ctí, že jedním z kmotrů je špičkový český manažer s mezinárodními zkušenostmi, bývalý blízký kolega Billa Gatese e,“ uzavírá Zdeněk Pohlreich.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 10. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.