Zdeněk Pohlreich (Zdroj: TV Prima ) 2x FOTO

Zdeněk Pohlreich řádil na jihu Moravy! Navlékl na sebe moravský kroj a pak zkritizoval místní hospodu

Dneska ve 21.30 uvidí televizní diváci další premiérový díl oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem. Šéf zavítá tentokrát na jih Moravy, konkrétně do kempu Merkur v Pasohlávkách.

Ano, šéfe! pod stanem aneb návštěva v největším kempu v České republice – i tak by se dal stručně popsat další díl Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich tentokrát navštíví hospodu U Tlusťocha, kterou vede železnou rukou majitel, který si říká Paša a skutečně se tak i chová. Vládne rukou pevnou a pro ránu nejde daleko, a to i s tím rizikem, že i on občas nějakou koupí, jak se Šéf bude mít možnost sám přesvědčit. Na jídelním lístku je vše smažené, včetně smažené slámy, která Zdeňka Pohlreicha obzvláště oslní. Lidem ale chutná.

„Tohle byl opravdu zážitek. Zvláštní osobnosti, proslulé nádrže, ve kterých se nedá koupat, a nad tím vším trůní aquapark za stovky milionů. Místo, kde tráví dovolenou spousty lidí, kteří jedí spoustu zajímavých věcí. Pálava v pozadí to zachraňuje jen stěží,“ vzpomíná na natáčení Zdeněk Pohlreich. Jak dopadne souboj Šéfa a velmi svérázného světa, kterému velí Paša?

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 1. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.