(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Zdeňka Pohlreichová porazila rakovinu. Teď čeká na operaci prsu a zhoršil se jí zrak!

Manželka slavného šéfkuchaře Zdeňka před nedávnem oznámila světu, že rakovina ustupuje. Teď ji však čeká ještě nevyhnutelná operace prsu. Na křest manželovy nové knížky dorazila s brýlemi, za které by se nemusel stydět kouzelník Harry Potter. Zdeňka přiznává, že v průběhu chemoterapií a coby jejich důsledek se jí velmi zhoršil zrak.

„Jsou skutečně dioptrické, nejsou na ozdobu. Strašně se mi zhoršil zrak. Prý to může být těmi chemoškami. No a nebo už mám na to taky věk! Navíc teď hodně čtu, co jsem nemocná. Tahle Zdeňkova knížka má naštěstí hodně obrázků, tak to je v pohodě,“ vtipkovala Zdeňka, která prý má nejhorší za sebou. „Choroba je na dobré cestě, nádor zmizel. Teď mě trápí jenom ty oči. Pan doktor mi řekl, že to skutečně může být těmi chemoškami a potom se to zase zlepší a vrátí do původního stavu. Je to snad dočasné. Jsem tři týdny po poslední chemošce, takže očekávám zlepšení,“ říká Zdeňka, která na křtu knihy Grilování v knihkupectví NeoLuxor zářila jako sluníčko.Snad to způsobila také přítomnost jejích dětí. „Takhle to občas mají i malé děti, než z brejliček vyrostou a zrak se jim srovná. Takže se vlastně dá říct, že jsem se znovu narodila a začínám od děťátka.“

Rodina Pohlreichových podle všeho dokáže táhnout za jeden provaz. Všichni už se těší, až bude Zdeňka úplně zdravá. V létě prý k moři nepojedou, počkají si na pozdim, až bude Zdeňka po operaci. „Teď jsme dovolenou moc neplánovali, protože jsme nevěděli, jak to celé bude. Mám mít 17. června operaci prsu a zatím nevím, co to bude obnášet. Ale říkali jsme si, že kluky vezmeme k moři v říjnu,“ usmívala se v knihkupectví Zdeňka.

Ač se to nezdá, i žena šéfkuchaře se musí za plotnou ohánět. Zdeněk prý doma příliš nevaří. „Často není doma, takže vařit musím. Máme tři děti a nějak je nakrmit musíme. Zdeněk je rád, když přijde domů a je uvařeno. Je nenáročnej. Na moje jídlo neřekne křivého slova, doma není jako v televizi,“ boří mýty o Pohlreichovi Zdeňka.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

20. 5. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.