Z téhle šestice soutěžících se rozloučily se SuperStar dvě dívky. (Zdroj: TV Nova ) 3x FOTO

Ze SuperStar vypadly hned dvě finalistky najednou: Kdo si už příště nezazpívá?

Včera večer proběhlo v pořadí už čtvrté finále pěvecké show SuperStar. A opět nebyla nouze o pořádné hity, zazněly totiž písničky od těch největších pěveckých legend.

Šestice nejlepších zpěváků opět bojovala o SMS hlasy televizních diváků. Složení bylo stejné jako minulou neděli. Ačkoli diváci poslali před týdnem domů Štěpána Urbana (18), tak nevypadl, neboť mu porotci udělili divokou kartu a zachránili ho.

Z holek vystoupila Emma Drobná, Veronika Danišová a Sabina Slepčíková. Z kluků se představili Dalibor Slepčík, Pavol Kovaliček a Štěpán Urban. Každý z finalistů zazpíval dvě písničky a byly to ty největší pecky, které kdy spatřily světlo světa. Poté už následovalo rozhodnutí diváků o tom, kdo soutěž opustí a kdo postoupí do dalšího kola.

Podle porotců Pavola Habery a Ondřeje Soukupa se večer legend a idolů nejméně povedl Sabině Slepčíkové. Martu Jandovou tentokrát nezaujal Dalibor Slepčík a Kláru Vytiskovou zase Pavol Kovaliček.

Diváci se s porotou částečně shodli, nejméně hlasů v neděli dostaly dvě dívky, a to Sabina Slepčíková (23) a Veronika Danišová (21), které se tak musely se SuperStar rozloučit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2015 08:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.