Herečka Lucie Zedníčková s dcerou Amélií Pokornou vyrazila na nákupy. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Zedníčková s dcerou vyrazily na nákupy hadříků: Jaké módní kousky ulovily?

Herečka Lucie Zedníčková (46) přišla s dcerou Amélií (10) na otvíračku oblíbeného obchodu, který rozšířil svoji síť poboček o prodejnu na Flóře.

„Módu moc neřeším, ale tenhle obchod miluju. Dělají úžasné overaly, takové pytle. V tom já většinou chodím. Tady koukám, že mají spoustu nových modelů, já už mám asi čtyři,“ vysvětlovala Zedníčková, která během otvíračky skutečně stihla několik kousků vyzkoušet a zakoupit.

Dcera Zedníčkové a moderátora a dramaturga Vítka Pokorného Amélie tolik nadšená nebyla. „Mamka tráví v tomhle obchodě vždycky dobrou půlhodinu. Já musím čekat a nudím se,“ protáčela oči. Vkus své maminky prý občas usměrňuje.

„Mámě do oblékání kecám. Mám ráda legíny a volná trika k tomu, ráda se oblékám stylově. Zato máma si klidně do města oblékne tepláky a k tomu pohodlné tričko. To jí pak radím, co na sebe, aby nedělala ostudu,“ vysvětlovala Amélie.

Lucie se smála a slova své dcerky odkývala. „Ano, je to pravda, já chodím po městě v teplákách. A tahle značka mi to řeší, protože vyrábí pytle, které já ráda oblékám. Takže chodím po městě v pytli!“

Holky si spolu udělaly hezké odpoledne. Nakupovaly totiž věci na školu v přírodě, kam páťačka Amélie v pondělí vyráží. Ve třídě má kamarádky a kluci už ji prý také zajímají. 

„Určitě! My si na rovinu všechno říkáme a já ty kluky, co se jí líbí, znám. Teď už má delší dobu jednoho, který se jí líbí,“ prozradila Zedníčková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 10. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.