Lucie Zedničková, Pavel Kríž (Zdroj: TV Prima ) 12x FOTO

Zedníčková s Křížem museli skočit do studené vody. Na břeh by se jinak nedostali

Krásná teplá noc a romantická plavba hausbótem po řece. Zní to krásně, ale když se tato scéna s Lucií Zedníčkovou a Pavlem Křížem do seriálu TV Prima Přístav natáčela, do romantiky měla daleko.

Linda (Lucie Zedníčková) a Drtina (Pavel Kříž) se sice teprve poznávají, ale prozradíme, že v dalších dílech spolu tyto postavy začnou chodit. Neodolají nabídce udělat si romantickou plavbu na hausbótu. Jenže uprostřed řeky se jim zadrhne motor a oni, protože se nedovolají žádné pomoci, musí skočit do řeky a doplavat na břeh. 

Tento obraz se natáčel kolem půlnoci a jak už to tak u filmu nebo televizního seriálu zákon schválnosti vždycky zařídí, byla pořádná zima – teplota klesla až k nule. Za oba herce proto zaskočili kaskadéři.

„Teď už jsou dny teplejší, ale před těmi zhruba dvěma týdny byla opravdu velká zima. Navíc hladinu řeky pokrývalo hejno mušek, které se kolem nás neustále rojily, takže když jsme mluvili, museli jsme dávat pozor, abychom nějaké nespolkli. Kdyby už bylo teplo, nebránila bych se do vody skočit sama. Ale v této situaci byla lepší varianta, aby scénu natočili kaskadéři, než my dva s Pavlem. Protože kdybychom následkem takové ledové koupele onemocněli, nemohli bychom točit, což by zbytečně zkomplikovalo situaci,“ popisovala Lucie Zedníčková.

Lucie Zedníčková a Pavel Kříž nebyli sami, kdo si užili (ne)romantické ledové natáčení v noci u řeky. Nátalka Grossová, která hraje Luciinu dceru Lindu, a Petr Lexa jako muzikant Petr točili scény na molu. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

17. 5. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.