(Zdroj: Facebook ) 3x FOTO

Zemřela Věra Bílá! Ještě před pár týdny natáčela videoklip s Janem Bendigem a dneska už není mezi námi

Smutná zpráva přišla z řad zpěváků. Oblíbená romská zpěvačka Věra Bílá zemřela ve věku 64 let. A to ještě před několika týdny natáčela se zpěvákem Honzou Bendigem videoklip a těšila se na další koncerty. Jana Bendiga smutná zpráva zastihla v daleké cizině.

„Mé srdce pláče. Nenalézám správná slova. Dnes zemřela vždy úžasná Věra Bílá. Legenda, kterou jsem od malička obdivoval a miloval. A se kterou jsem v posledních dnech měl štěstí spolupracovat a poznat jí tak blíže. Ukázala mi, že i přes svá trápení má velké srdíčko, smysl pro humor a stále plno elánu. Nemůžu tomu stále uvěřit. Odešla velká osobnost s ještě větším srdcem a nezapomenutelným hlasem. Pro romskou hudbu a nás romy toho udělala opravdu hodně,“ napsal smutný zpěvák na svou sociální stránku.

Věra Bílá byla pěvecký i hudební samouk, přesto se romskou skupinou Kale procestovala celou Evropu. Zpěvačka přežila svého manžela (+59) a také adoptivního syna (+33). Poslední dobou žila na ubytovně. Chystaný návrat na koncertní prkna už Věra Bílá nestihla, zemřela na infarkt.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz   

12. 3. 2019 14:10 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.