(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Zemřela zpěvačka Věra Špinarová! Den se v růži skryl........

Ve věku 65 let zemřela zpěvačka Věra Špinarová, která minulý týden zkolabovala při koncertě v Čáslavi.  Syn Adam Pavlík o tom informoval fanoušky na sociální síti
„Při koncertním vystoupení minulý týden v Čáslavi zkolabovala a došlo k zástavě srdce. Byla přepravena vrtulníkem do pražské nemocnice v Motole, kde svůj boj o život i přes veškerou péči lékařů a zdravotnického personálu, v neděli 26.3.2017 prohrála. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému zdravotnickému týmu a lékařům nemocnice v Motole, za péči, kterou mé mamince věnovali. Zároveň chci poděkovat všem fanouškům a přátelům za podporu a účast v této těžké chvíli, kterou já a celá naše rodina prožívá. Termín posledního rozloučení, které bude v Ostravě, bude upřesněn a zveřejněn,“ napsal Adam Pavlík, syn Věry Špinarové. 

Věra Špinarová, která začala se zpíváním v patnácti letech a postupně zpívala se skupinami Flamingo, Majestic a Speciál. Ke známějším písničkám patří Bílá Jawa 250, Valentino či Meteor lásky. Věra Špinarová ale vždy bude nezapomenutelně spojována s písní Jednoho dne se vrátíš, melodií italského skladatele Ennia Morriconeho z westernu Tenkrát na západě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

27. 3. 2017 09:37 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.