(Zdroj: Herminapress.cz ) 60x FOTO

Zeťová se vrací z Řecka kvůli chystané desce a plánuje turné – až posbírá muzikanty - P.M.Club party

Helena Zeťová byla hlavní hvězdou vlasové show v P.M. Clubu. Zpěvačka se poslední dobou vrací z Řecka do vlasti stále častěji kvůli připravované desce.

„Určitě plánuji i nějaké podzimní turné po klubech s nějakými skvělými muzikanty. Ty musím nejdřív někde posbírat, ale to půjde,“ říká zpěvačka. Ta žiije v Řecku s přítelem v Tesalonice v Soluni a k tomu si udržuje letní byt, vzdálený asi sto kilometrů, v jednom malém letovisku.

„Je asi čtyřista metrů od pláže. Moji rodiče jsou tam pečení vaření,“ směje se Zeťová.

Přestože Helena vystupovala na vlasové show, sama svým vlasům prý moc péče nedává.

„Ráno vstanu a udělám si culík. Není to z neúcty k divákům, ale proto, že se tak cítím nejlíp,“ říká zpěvačka.

Podobně je na tom také modelka Lucie Smatanová, která zde šla přehlídku.

„Chodím ke kadeřníkovi Martinovi Živčákovi a ten se mi o ně stará. Mám svoji barvu a nemám je ani zahuštěné. Vím, že v létě je potřeba vyživující kúra, ale nejsem schopná s tím na hlavě doma vydržet. Martin na to má speciální žehličku, kterou tu kúru do vlasů zažehlí.“

Modelka se nyní naplno věnuje škole, začalo jí zkouškové období a dvě z osmi zkoušek už má úspěšně za sebou. Navíc píše bakalářskou práci na téma Vězeňský systém v ČR.

Lucie navíc věnuje hodně času péči o svoji postavu. S trenérkou chodí cvičit třikrát týdně hodinu na kruhový tréning.

„Dělá mi i jídelníčky a zorganizuje mi také individuální plán, když si chci jít třeba jen tak zaběhat. Když mám dvoufázový tréning, což znamená pohyb ráno a večer, tak mě žene k tomu, abych dostatečně jedla. Tělo nesmí hladovět, potom to nemá ten efekt,“ vysvětluje Lucie, která se svojí trenérkou připravuje cvičení pro veřejnost.

„Lidé si se mnou budou moci zacvičit a vyzkoušet si tak, co přesně dělám,“ říká Lucie a dodává, že cvičí hlavně po ránu.

„To bývám na přítele nepříjemná, že musím vstávat. On za to samozřejmě nemůže, ale vždycky to odnese.“

Po vzoru Lucie prý ale začal po ránu cvičit také.

„Je to na něm vidět, už se mu ty svaly rýsují.Večer už si většinou jdeme jenom zaběhat nebo dáme nějaký menší pohyb,“ usmívala se Lucie.

29. 5. 2014 23:36 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.