(Zdroj: TV Nova ) 8x FOTO

Žhavá scéna v Ulici: Robert s Denisou neudrželi vášeň na uzdě!

Kdyby zdi mohly mluvit… A zvláště pak ty radniční v Ulici! Na povrh by jistě vyšlo nejedno politické tajemství a po dnešním díle i jedno milostné. Mezi referentkou Denisou Mastnou a tiskovým mluvčím Robertem Bláhou totiž došlo k vášnivém vzplanutí, a to přímo na stole paní radní Světlany Nyklové. To byla podívaná! Jak ale natáčení milostné scény prožívali jejich představitelé, Stanislava Jachnická (51) a Vuk Čelebič (29)?

Coby Denisa je Stanislava Jachnická z akčního Roberta nadšená. Přesně takového kolegu potřebovala! Pracovně se na něj může spolehnout, neustále přináší vlastní nápady, umí to s lidmi, navíc je šarmantní a pozorný. Před pár dny to mezi nimi nečekaně zajiskřilo při polibku, který měl být původně jen obyčejnou pusou na tykání. Ti dva se navzájem přitahují, přestože Robert je mladší než Denisa. Svoje city na uzdě neudrželi. Jenomže zatímco divákovo oko si přijde na své, natáčení milostných scén, jak známo, mezi herci nepatří k nejoblíbenějším.

“Milostnou scénu jsem točila naposledy před dvaceti lety, a tak nebudu říkat, že jsem nebyla nervózní. Nejenom, že by Vuk mohl být mým synem, ale když jsme tuhle scénu točili, ještě jsme se moc neznali. Viděli jsme se asi podruhé v životě, a v takovou chvíli stud zkrátka přijde,” svěřila se s pocity z natáčení intimní scény s mladým kolegou Stanislava Jachnická.

Natočit ji nebylo vůbec jednoduché. “Myslím, že jsme ji točili minimálně desetkrát, panu režisérovi se pořád něco nezdálo dost dobré, ale myslím, že si to spíš chtěl užít,” směje se při vzpomínce na pikantní natáčení Jachnická.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

6. 4. 2017 00:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.