Radka Pavlovčinová, Denisa Nesvačilová (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Žhavé polibky ve Fabio Salsa. I takto může vypadat beauty den

Herečka Nikol Kouklová-Heřmánková sezvala své herecké kolegyně, aby si v kadeřnickém a kosmetickém salonu Fabio Salsa užily příjemné zkrášlovací chvíle s procedurami pro celé tělo od hlavy až k patě. Herečky si měly po prázdninách co povídat a tak to v  salonu vypadalo jako na slušné dámské jízdě!

Nikol před nedávnem přijala nabídku stát se ambasadorkou salonu Fabio Salsa a své nové role se zhostila zodpovědně.

„Několikrát mi přišly S.O.S. zprávy od mých kolegyň, které nutně potřebovaly učesat na premiéru nebo večírek s tím, že já když mám fashion blog, tak musím o někom vědět, kdo by se o ně i na poslední chvíli prvotřídně postaral. Je všeobecně známo, že herečky jsou velmi náročné klientky, a proto jsem takto zodpovědné doporučení vždy směrovala na profesionální tým Fabio Salsa. Musím se pochlubit, že jsem ještě nikdy nedostala žádné negativní ohlasy. A právě i proto jsem byla potěšena nabídkou ambasadorky salonu, stojím si za ním.“ dodává herečka Nikol Kouklová-Heřmánková. 

Kosmetické ošetření pleti a těla s francouzskou kosmetikou Sothys, manikúru a pedikúru s americkou značkou Essie nebo nové účesové trendy vyzkoušely Radka Pavlovčinová, Marie Kružíková, Denisa Nesvačilová, Anna Stropnická, Štěpánka Fingerhutová a Eliška Jansová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 9. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.