(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Zhýčkané dámy Solaříková a Bittnerová si užily péči hokejistů Sparty

Tak to se hned tak nevidí, aby dámám poskytli netradiční pomoc pánové a navíc hokejisté pražské Sparty. Inu, gentlemani přeci jen ještě nevymřeli, i když zrovna obouvání a zkoušení botek není zřejmě ani jejich oblíbenou kratochvílí. Leč stalo se, a to při prezentaci nové kolekce obuvi ECCO SHAPE.

Čtveřice hokejistů, Vladimír Eminger, Michal, Barinka, Brian Ihnačák a Adam Klavík nelenili, když viděli Patricii Solaříkovou a Milušku Bittnerovou zápolit s módními novinkami a aktivně se zapojili do nazouvání na jejich nožky. Dobrá věc se podařila a obě herečky odměnily své „komorníky“ úsměvy.

„Po dlouhé době jsem se dostala na nějakou akci. Ne, nepřišla jsem si udělat radost po vyřazení ze StarDance, to už je za mnou, ale prostě jsem vyrazila omrknout, co se nosí. Řadu měsíců jsem neznala nic jiného, než trénink a teď jsem opět ve své živlu. A navíc jsme s Patricií získali i pohledné pomocníky při zkoušení botek, takže u mě naprostá spokojenost,“ vysvětlila Bittnerová a šla si vybrat a otestovat další a další a další obutí.

Ani Patricie nezůstala u jedněch botek

 „Víte, já na tohle zboží docela ujíždím. Doma mám snad čtyřicet párů bot, některé dokonce ještě celkem zánovní, ovšem když vidím něco nového, prostě neodolám,“ zasnila se Solaříková a už se viděla, že si svůj jedenačtyřicátý pár pořídí právě v prodejně ECCO na pražských Příkopech.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.