(Zdroj: Herminapress.cz ) 65x FOTO

Zlatá Eva Samková si chce nechat knírek patentovat

Eva Samková v Praze oslavovala zlatou olympijskou medaili. Vybrala si k tomu bar Hangár v Dušní ulici. Kamarádi a fanoušci jí přinesli velké množství dárků, rozkrojil se dort a představena byla také speciální edice pamětních mincí.

Samková, kterou proslavil knírek, říká, že si ho nechá patentovat.

„Nevadilo mi ani, že to využili politici. Přišlo mi to docela vtipné. Líbí se mi, že to lidé nosí a bylo by fajn to zaregistrovat.“

Přestože je Eva pohledná slečna, partnera prý zatím nepotřebuje a nehledá. Mohem víc ji potěšil kůň, kterého dostala od svého rodného města Vrchlabí.

„Zatím speciální péči nepotřebuje, je venku na pastvině. Ale baví mě i to starání okolo.

Jezdila bych i tak, ale teď mě to bude do stájí víc táhnout. Dnes jsem na něm byla poprvé jezdit. Je ze stáje, kam chodím, takže pro něj se na situaci nic nemění,“ směje se Eva, která na oslavě dostala koně další dva. Keramického od sportovního komentátora Jiřího Hölzela, a dalšího jako přívěsek na krk. Tam už přitom své místo má také koník od Kláry Nademlýnské.

„Jeden přívěšek jsem dostala od mého sponzora a zlatý knírek je od šperkařů z Jablonce. To modré je imitace stromu z Blueberries,“ vypočítávala Eva talismany.

„Občas se lidé chtějí vyfotit, ale je to v rozumném množství a milé,“ říká o své popularitě Samková, kterou vytočila média, když ji dala dohromady s Jardou Jágrem.

„Při setkání jsem byla jen já, Jarda, Pavel Kolář a dva lidi z olypijského výboru. Hned vyšla fotka a už jsme spolu chodili. Přitom jsme si jenom povídali. Nic se mezi námi neděje, ani na sebe nemáme číslo,“ říká snowboardistka, která prý také nedávno neformálně poseděla s Karlem Schwarzenbergem.

„Přišel na moji tajnou párty a hodinku s námi pobyl. Vyprávěl o dětství, nechtěli jsme probírat nějaké zásadní věci. Ani není co.“

Samkové přišlo do Hangáru pogratulovat také několik kolegů sportovců, mezi nimi byl lyžař Tomáš Kraus nebo badmintonista Petr Koukal.

Eva se po sezóně plánuje víc věnovat škole a také hře na saxofon, na který nehrála čtyři roky a plánuje si jako motivaci pořídit nový.

1. 3. 2014 14:03 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.